Фірма Клюєвих винна державі понад 8 млрд грн - ЗМІ

  7 Квiтня, 2016 12:40
  Суд зобов'язав компанію Клюєвих, яка виступає поручителем позичальника - "Заводу напівпровідників", сплатити заборгованість перед "Укрексімбанком".

  Компанія братів Сергія та Андрія Клюєвих "Актив-Страхування" винна державному "Укрексімбанку" майже 8,6 мдрд гривень.

  Про це пишуть "Наші гроші".

  Як повідомляється, у 2009 році "Укрексімбанк" і ВАТ "Завод напівпровідників" підписали кредитну угоду на 6 кредитів. Поручитель позичальника - ПрАТ "Актив-Страхування". Він був зобов'язаний відшкодовувати кредит, відсотки та штрафні санкції.

  На даний момент "Завод напівпровідників" має заборгованість у 109 млн євро, 224,1 млн долл і 528 млн грн - у гривневому еквіваленті це 8,59 млрд грн. Торік було розпочато процедуру банкрутства "Заводу напівпровідників".

  "Укрексімбанк" подав позов до суду щодо погашення боргу "Заводу напівпровідників" компанією Клюєвих. Суд зобов'язав "Актив-Страхування" сплатити заборгованість.

  Зазначається, що ПрАТ "Актив-Страхування" оформлено на ПрАТ "Укрпідшипник" австрійської компанії "SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung Aktiengesellschaft", акціонерами якої є Сергій і Андрій Клюєви.

  Торік суд заарештовував майно Клюєва за позовом Генеральної прокуратури в рамках розслідування заволодіння 170 млн грн держкоштів, які виділялись як компенсація процентів за кредитами ВАТ "Завод напівпровідників".

  Додамо також, що Міжнародна організація кримінальної поліції оголосила в розшук екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького, колишнього главу Адміністрації президента Андрія Клюєва і екс-політика-"регіонала" Сергія Клюєва.

  Теги : сергій клюєв укрексімбанк андрій клюєв борг Актив-Страхування Завод напівпровідників
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів