Фірма Фірташа знову намагається через суд заблокувати майно ОПЗ

  7 Червня, 2016 17:00
  Сума боргу Одеського припортового заводу перед Ostchem Holding Limited (без урахування штрафів, пені та інших втрат) - 193 млн доларів.

  Компанія Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа знову звернулася до Південного міського суду Одеської області з проханням виконати проміжне рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма, яким той зобов'язав Одеський припортовий завод до кінця серпня цього року утриматися від відчуження або обтяження будь-яким чином своїх необоротних активів.

  Про це пишуть Українські Новини.

  Зазначається, що повторна заява була подана 6 червня. Попередню заяву Ostchem суд залишив без розгляду, посилаючись на надання позивачем неповного пакета документів.

  Раніше Ostchem Holding Limited зазначала, що звернулася в арбітраж Стокгольму для захисту своїх прав щодо боргів, сформованих ОПЗ перед підприємствами групи.

  Зокрема, компанія була стурбована збільшенням кредиторської заборгованості ОПЗ за рахунок залучення кредитів у держбанків.

  Сума боргу ОПЗ перед Ostchem Holding Limited (без урахування штрафів, пені та інших втрат) - 193 млн доларів.

  Фонд держмайна заявляє, що задоволене Стокгольмським арбітражем клопотання компанії Ostchem Holding Limited про тимчасову заборону ОПЗ відчужувати або якимось чином обтяжувати необоротні активи не вплине на плани фонду з приватизації підприємства.

  Теги : позов ostchem дмитро фирташ ОПЗ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів