Екс-глава "Нафтогазу" є співвласником одного з найбільш елітних готелів Києва

  2 Червня, 2019 12:20
  Колишній чиновник отримав акції готелю від Віталія Гайдука.

  Колишній глава НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина є співвласником п'ятизіркового готелю Hyatt в центрі Києва, повідомляє Ліга.

  Інформація про наявність у власності Дубини готелю з'явилася під час судового розгляду між засновниками Індустріального союзу Донбасу (ІСД Сергієм Тарутою, Віталієм Гайдуком і Олегом Мкртчаном в суді Лондона. Бізнесмени оскаржують розподіл коштів від продажу 50% + 2 акцій корпорації ІСД в 2010 році групі російських інвесторів.

  Фінансував угоду на суму в 2,7 млрд доларів російський банк ВЕБ. Продавцями акцій ІСД виступали Тарута і Мкртчан. Перед цим вони викупили частку Гайдука за 950 млн доларів.

  Гайдук і його дружина Олена намагаються переконати суд Лондона в тому, що Тарута і Мкртчан не доплатили їм при виході з бізнесу близько 1 млрд доларів.

  Тарута у відповідь подав позови до Гайдука і Мкртчана, в яких вимагає половину акцій у столичному п'ятизірковому готелі Hyatt і Української гірничо-металургійної компанії.

  В ході засідання суду виявилося, що готелем Hyatt володіє компанія "Нові інжинірингові технології". При цьому Гайдук раніше передав 24,5% акцій готелю в кіпрську компанію Prandicle Limited Дубини.

  Теги : Нафтогаз Олег Дубина Hyatt
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів