ДТЕК знову приймає західноукраїнське вугілля

  18 Сiчня, 2016 18:44
  Поки вугілля приймають на умовах зберігання.

  Холдінг ДТЕК відновив прийом вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну.

  Це сталось 16 січня, однак офіційно про це стало відомо тільки сьогодні з посту у Facebook керівника департаменту із зовнішніх комунікацій "ДТЕК Енерго" Ірини Мілютіної.

  "Поставки відновлені на прохання і під гарантії Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Водночас необхідні для прийому вугілля документи з боку Державної вугільної компанії поки що не було надано, тому вугілля приймається на склади ТЕС "ДТЕК Енерго" на умовах зберігання", – говориться у пості.

  Міненерговугілля гарантувало, що в найближчі дні питання буде врегульовано.

  "Усі контракти і специфікації, необхідні для поставок вугілля Львів-Волині на теплові станції "Західенерго" будуть узгоджені і підписані з боку "Центренерго" і Державної вугільної компанії до кінця поточного тижня. Це дозволить документально оформити вугілля, що надходить на ТЕС "ДТЕК Західенерго", а також відновити постачання вугілля "ДТЕК Енерго" на теплоелектростанції "Центренерго", – додала Мілютіна.

  Нагадаємо, 14 січня стало відомо, що ДТЕК, який належить Рінатові Ахметову, відмовився від закупівлі вугілля на ДП "Львіввугілля" з 14 січня.

  Теги : вугілля ДТЕК львівські новини західенерго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів