Доля чергового траншу МВФ для України вирішиться 30 вересня

  19 Вересня, 2016 16:36
  Рішення залежатиме від відповідності країни критеріям ефективності.

  На 30 вересня цього року запланований найближчий перегляд радою директорів МВФ програми щодо розширеного фінансування, від якого залежить отримання Україною чергового траншу кредиту в сумі 1,33 млрд доларів.

  Про це написав економіст і публіцист Андрій Блінов у себе на сторінці в Facebook .

  Відповідне рішення буде залежати від відповідності країни критеріям ефективності. Серед них: прийняття закону про торгівлю землею сільськогосподарського призначення; уточнення параметрів субсидій в ЖКГ.

  У критерії ефективності для подальших траншей також входять електронне декларування, щоквартальне коригування газових тарифів, розбивка держпідприємств на 3 групи (приватизація, ліквідація, збереження контролю уряду), коригування пенсійної системи.

  Нагадаємо, для отримання чергового, вже четвертого, траншу кредиту від МВФ Україні необхідно провести пенсійну реформу, оптимізувати систему виплат житлових субсидій та виробити механізм підвищення тарифів на газ та опалення.

  Як відомо, отриманий від Міжнародного валютного фонду третій транш кредиту в розмірі 1 мільярд доларів буде спрямований виключно на збільшення міжнародних резервів НБУ.

  Теги : МВФ транш
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів