Для введення відеофіксації порушень ПДР необхідно 1,1 млрд гривень – МВС

  12 Червня, 2018 13:35
  Зазначається, що крім нестачі коштів, причиною того, що систему автофіксації досі не введено, є відсутність затверджених технічних вимог.

  Для введення автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) необхідно понад 1,1 млрд гривень.

  Про це повідомляють Українські Новини з посиланням звіт Рахункової палати за результатами аудиту Національної поліції.

  За розрахунками, проведеними фахівцями Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції, для створення і введення в експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху і програмного забезпечення до неї необхідно 317,7 млн гривень.

  Для обстеження комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) об'єктів та програмного забезпечення цієї системи необхідно 29,3 млн гривень; для придбання і введення в експлуатацію відповідного комп'ютерного, мережевого і телекомунікаційного обладнання, а також мобільних комплексів автофіксації та транспортних засобів для їх розміщення – 118,7 млн гривень.

  643 млн гривень необхідно для придбання і введення в експлуатацію стаціонарних і пересувних комплексів автофіксації порушень ПДР на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

  Зазначається, що крім нестачі коштів, причиною того, що систему автофіксації досі не введено, є відсутність затверджених технічних вимог.

  Як повідомлялося раніше, Міністерство внутрішніх справ України закуповує антивірусні програми для комп’ютерів за найвищою ціною серед усіх державних структур.

  Теги : МВС гроші ПДР відеофіксація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів