Директор "Нафтогазу" пояснив, за що вони отримали мільйонні премії

  14 Червня, 2018 08:59
  Вітренко заявляє, що премії становили лише 1% від суми, виграної в Стокгольмі для України.

  Директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко запевнив, що він та низка інших працівників компанії отримали мільйонні премії за сумлінну роботу над арбітражним процесом проти "Газпрому".

  Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

  За словами Вітренка, команда "Нафтогазу" впродовж 4 років сумлінно працювала над цим проектом, змігши заробити багато грошей для компанії й України загалом. Зокрема, стверджує він, лише у "транзитній справі" у "Газпрому" виграли 4,6 млрд доларів.

  "Ми дізналися, що ми отримуємо цю премію як бонус за значний фінансовий результат. Це відбулося тоді, коли була проведена корпоративна реформа "Нафтогазу" і була призначена наглядова рада, яка і поставила питання про перехід на прозорі методи винагороди працівників і керівників компанії", – зазначив директор "Нафтогазу".

  При цьому Вітренко додав, що співробітники "Нафтогазу" отримали лише 1% премій від суми, яку виграли в Стокгольмі для України.

  Нагадаємо, 41-му працівникові "Нафтогазу України" за перемогу в суді над російським "Газпромом" були виплачені премії на загальну суму 46,3 млн доларів.

  За даними ЗМІ, глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв отримав 7,9 млн доларів премії, а головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко 6 млн доларів.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв юрій вітренко премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів