ДФС має прийняти в якості податкової застави "Укрнафти" спірний газ - Суд

  14 Червня, 2016 11:50
  Судді вважають, що у податкової не було підстав відмовляти "Укрнафті" в прийнятті податкової застави газом.

  Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну фіскальну службу прийняти в якості податкової застави компанії "Укрнафта" 2 млрд куб.м. газу, видобутого ще в 2006 році, повідомляють Українські новини.

  За словами джерела видання, судді дійшли висновку, що у податкової не було підстав відмовляти "Укрнафті" в прийнятті поданого для опису у податкову заставу газу.

  ДФС відмовилась приймати блакитне паливо в заставу на підставі листа "Нафтогазу", яке вказувало, що даного обсягу газу вже немає, оскільки він був використаний населенням.

  Податкова заборгованість "Укрнафти" становить близько 11 млрд гривень. Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

  3 червня представник виконавчої служби передав "Укрнафті" близько 2 млрд куб.м. блакитного палива, які компанія оскаржувала в судах з "Нафтогазом".

  Йдеться про газ, який "Укрнафта" видобула в 2006 році. Компанія мала продавати його населенню за встановленою державною комісією вартістю, проте "Укрнафта" відмовлялася документально оформляти продаж газу, мотивуючи наднизькою ціною.

  Більше 50% акцій "Укрнафти" належить державному "Нафтогазу". Згідно із законом, вона мала відпускати весь обсяги газу НАКу за регульованою вартістю, але не робила цього. Тому "Нафтогаз" реалізував цей газ без згоди "Укрнафти".

  У НАКу кажуть, що цей обсяг газу вже було спожито населенням, але згодом українські суди цей газ повернули "Укрнафті".

  Теги : Нафтогаз газ укрнафта Окружний адміністративний суд ДФС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів