Держзакупівлі у військовій сфері виведено з-під "опіки" Пашинського

  3 Серпня, 2016 17:51
  Волонтери домоглися права контролювати якість матеріального забезпечення ЗСУ.

  Міністр оборони Степан Полторак передав повноваження з контролю якості державних закупівель у військовій сфері Центру розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України (Центру Марченко), організованому силами волонтерів під керівництвом підполковника Дмитра Марченка.

  Про це у своєму Facebook інформує радник президента Юрій Бірюков.

  Раніше волонтери Центру Марченко виступали з критикою товарів, що закуповуються оборонним відомством, а також вимогою провести відповідне розслідування. Діяльність Центру з виявлення неякісної продукції зачепила інтереси багатьох високопоставлених осіб.

  У зв'язку з цим ліквідувати Центр Марченко вимагали, зокрема, керівник Комітету конкурсних торгів Міноборони Олег Свірко, а також народні депутати Тетяна Чорновол та Іван Винник. Усі згадані особи підконтрольні нардепу Сергію Пашинському, який опікується воєнпромом, просуваючи в постачальники "свої" компанії.

  Рішення про передачу повноважень вступає в силу з 1 листопада 2016 року. Наразі розпочато процес передачі справ. Підкреслюється, що в подальшому "планується ухвалення такого ж рішення і щодо продовольчого забезпечення".

  Теги : корупція Міноборони Тетяна Чорновол Юрій Бірюков Степан Полторак сергій пашинський держзакупівлі винник Центр розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів