Держперевірка знайшла безліч порушень на ДТЕК Ахметова

  24 Червня, 2016 10:19
  НКРЕКП оштрафувала "Східенерго" за порушення ліцензійних умов транспортування та постачання теплової енергії.

  Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунпослуг, виявила низку порушень під час планової перевірки в ТОВ ДТЕК "Східенерго" українського бізнесмена-олігарха Ріната Ахметова.

  Про це йшлося на засіданні Комісії.

  Зазначається, під час перевірки на ДТЕК було виявлено порушення за трьома видами діяльності: правилами здійснення підприємницької діяльності з виробництва електроенергії, ліцензійними умовами щодо централізованого водопостачання та водовідведення, а також щодо транспортування теплової енергії магістральними і місцевими тепломережами.

  Також не було надано на розгляд та схвалення комісії інвестиційну програму на 2015 -2016 роки. Водночас кошти, отримані в тарифі як виробничі інвестиції, акумулювалися на спеціальних рахунках для виконання інвестиційної програми.

  Крім того, в результаті здійснення господарської діяльності, яка не належить до сфери діяльності природних монополій, підприємство отримало мільйонні збитки.

  В результаті НКРЕКП зобов'язала протягом місяця надати на схвалення Комісії інвестиційну програму на цей рік, а також накласти штраф у 34 тис. грн за порушення ліцензійних умов транспортування та постачання теплової енергії.

  Теги : ДТЕК Рінат Ахметов порушення перевірка НКРЕКП Східенерго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів