Держгеонадра продала невідомим фірмам ліцензії на 2 нафтові родовища

  22 Березня, 2016 18:10
  Дозволи на нафтогазові родовища придбали компанії, які були створені незадовго до проведення торгів.
  Фото: відкриті джерела

  Державна служба геології та надр під час торгів продала ліцензії на розробку двох нафтових родовищ компаніям, які були створені незадовго до проведення аукціону.

  Про це свідчать результати торгів, пише "Ліга.Бізнес".

  Зазначається, що ліцензію на Мурафінське сланцеве газове родовище у Харківській області за більше ніж 5 млн грн придбав "Нафтогазенергопром" (Харків). Компанію було зареєстровано лише за місяць до проведення торгів - 23 лютого 2016 року. Її засновником та керівником є маловідома Олена Сингаївська.

  При цьому єдиним конкурентом "Нафтогазенергопрому" була компанія "Нафта і газ" (Харків), яку створено за дивним збігом обставин також 23 лютого цього року. Власником компанії значиться Артем Кошель, також невідомий у сфері видобутку вуглеводнів.

  Під час конкуренції між цими двома фірмами ціна на ліцензію збільшилась на 179,5 тис. грн.

  Спецдозвіл на нафтогазову Південно-Кісівську площу придбало ТОВ "Укргаздоб" (Харків). Ця компанія теж була зареєстрована недавно - 3 лютого цього року. Директор і засновник фірми - Олександр Труфанов. Як і в попередніх випадках, до цього він не займався розвідкою чи видобутком вуглеводнів.

  Конкурентом "Укргаздобу" на аукціоні був "Нафтогазенергопром".

  Ліцензію на Південно-Кісівську площу було продано за стартовою ціною 3,2 млн гривень.

  Також під час торгів було продано ще три ліцензії: на Підгірцівську площу, Бистрицьку нафтогазову ділянку та Добровлянську площу.

  Теги : аукціон ліцензія нафтогазові родовища Держгеонадра Нафтогазенергопром Укргаздоб
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів