Держава повернула повний контроль над "Укрбурштином"?

  10 Листопада, 2015 16:58
  Контроль над скандальним підприємством отримає Мінекономіки.

  Після виплати заборгованості Міністерство економіки відновило контроль за державним підприємством "Укрбурштин", яке більше ніж десять років перебувало під контролем приватних осіб, поки тривала процедура банкрутства, повідомила "Ліга".

  Директор ДАК "Українські поліметали", яка є материнською компанією "Укрбурштину", Костянтин Лісничий заявив, що підприємство розрахувалося з усіма кредиторами і "знаходиться під контролем призначеного нами керуючого менеджера Олега Щокіна".

  Також зазначається, що "Укрбурштин" змінив керуючого санацією Олену Левкович.

  У прес-службі підприємства цю інформацію спростували, заявивши, що на рахунок ДП "Укрбурштин" не надходило жодних коштів від ДАК "Українські поліметали", і розрахунків з кредиторами не проводилось.

  Також на підприємстві заявили, що в ДАК "Українські поліметали" навіть не знають, як правильно звати призначеного директора – не Олег, а Юрій Щокін. У прес-службі зазначили, що "Укрбурштин" контролюють два директори. Разом з Щокіним вплив на підприємство має "незаконно звільнений" директор Олег Ярошик.

  Зазначимо, що загальна заборгованість ДП "Укрбурштин" становила близько 7,2 млн грн - 4,2 млн боргу перед контрагентами, сформованого ще в 2003 році, і 3 млн грн накопичилася поточної заборгованості.

  Нагадаємо, що раніше повідомлялося про повернення ДП "Укрбурштин" до державної власності, оскільки госпсуд Рівненщини закрив справу про банкрутство.

  Теги : Укрбурштин ДАК “Українські поліметали”
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів