Делегація NASA вперше з офіційним візитом їде в Україну

  18 Листопада, 2015 14:42
  Представники NASA пробудуть в Україні два дні.
  Фото з відкритих джерел

  19-20 листопада до України з офіційним візитом завітає заступник адміністратора Національного космічного агентства США з питань пілотованих космічних операцій Вільям Герстенмайєр.

  Мета візиту делегації NASA – це обговорення питань розширення двосторонньої співпраці в космічній сфері та перспективних спільних проектів.

  В програмі візиту представника NASA - зустріч з керівництвом Державного космічного агентства України, а також відвідування провідних підприємств ракетно-космічної галузі України: ДП "КБ" Південне "ім. Янгеля" та ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (обидва Дніпропетровськ).

  Угода між урядами України та США про співпрацю у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях підписана сторонами в 1994 році і продовжена у 2008 році.

  Серед перспективних проектів, що реалізуються сьогодні Україною й США в космічній сфері, міжнародна програма NASA із запуску вантажів до МКС за допомогою створеної за участю України нової ракети-носія (РН) середнього класу Antares. В українській космічній галузі пропонують США співпрацю, у тому числі, в області ракетного двигунобудування.

  В історії українсько-американських відносин у космічній сфері цей візит є першим офіційним візитом керівництва NASA в Україні.

  Теги : Україна NASA офіційний візит
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів