Цукровий бізнес Порошенка нарощує оберти

  23 Жовтня, 2015 11:57
  Порівняно з минулим роком, квота для заводів Президента зросла приблизно на 5%, в той час, як загальна квота по країні зменшилася на стільки ж.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Два цукрові заводи Петра Порошенка (ТОВ "Продовольча Компанія "Зоря Поділля" і ПрАТ "Продовольча компанія "Поділля") отримали рекордну для себе квоту на продаж цукру в Україні у 2015/16 маркетинговому році. Цього разу вона склала 269 тис тонн, що становить 15% від загального обсягу квоти для всіх виробників, який цьогоріч становить 1 млн 720 тис тонн.

  Про це йдеться в програмі "Наші гроші".

  Зазначається, що до цьогорічного рекорду найбільшу квоту президентські заводи отримували у 2013/14 маркетинговому році. Тоді обсяг паю склав 204 тис тонн або 12% від загального обсягу сезонної квоти.

  Більшу за Порошенка квоту цього року отримали лише шість заводів групи "Астарта-Київ", яка належить Віктору Іванчику та Валерію Короткову. Їхня доля склала 353 тис. тонн. 

  Наголошується, що за інформацією з протоколу засідання конкурсної комісії з розподілу квот від 14 травня 2015 р, цього року цукровики подали заявки на 2 мільйони 100 тисяч тонн цукру.

  Нагадаємо, у 2013-14 рр. податківці за результатами перевірок донарахували підприємствам групи «Рошен» Петра Порошенка понад 100 млн грн. податків і штрафів. Після втечі Віктора Януковича більшість судових позовів щодо цих податкових повідомлень-рішень була виграна компаніями з групи «Рошен».

  Теги : Петро Порошенко квоти цукор
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів