Кабмін переніс підвищення цін на газ

  30 Травня, 2018 14:10
  Уряд зобов'язав "Нафтогаз" та теплокомуненерго не змінювати до серпня ціну на газ для населення й промисловості.

  Кабінет міністрів продовжив на 2 місяці – до 1 серпня 2018 року – дію постанови про покладання спецзобов'язань на НАК "Нафтогаз України" та обласні газопостачальні компанії щодо постачання населенню й підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) природного газу без зміни поточних цін.

  Про це, публікуючи відповідні документи, повідомляють Українські Новини, зазначаючи: за ними, оскільки нині тривають переговори з МВФ щодо приведення цін на природний газ до рівня імпортного паритету, "з огляду на закінчення терміну дії положення про покладання спеціальних зобов'язань, виникає необхідність у його продовженні".  "Таким чином, ціна газу для поставок населенню й ТКЕ до 1 серпня не зміниться й залишиться на рівні 4 942 гривень за тис. 1 м3, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ і інших зборів – 6 958 гривень за тис 1 м3", – йдеться в повідомленні.

  Як відомо, підвищення цін на газ вимагає постанова Кабміну №187 від 22 березня 2017 року, за якою вона розраховується на базі імпортного паритету - середньої ціни імпортного газу за певний період.

  Нагадаємо, звільнення голови Нацкомісії з тарифів можна назвати "зачисткою хвостів" .

  Теги : Нафтогаз газ ціна на газ Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів