Через "Укрзалізницю" на Закарпатті зупиняють роботу всі асфальтні заводи – Москаль

  17 Липня, 2018 12:45
  За словами чиновника, для безперебійного транспортування в регіон щебеню не вистачає залізничних вагонів.

  "Укрзалізниця" заборонила використання напіввагонів для транспортування щебеню на Закарпаття, у результаті чого в області припиняють роботу всі асфальтні заводи.

  Про це повідомляє прес-служба голови Закарпатської облдержадміністрації (ОДА) Геннадія Москаля.

  Зазначається, що левова частка щебеню та інших витратних матеріалів, необхідних для виробництва асфальту, завозиться залізницею на Закарпаття з Житомирської та Вінницької областей.

  "За останні три роки в області відкрили п’ятнадцять сучасних асфальтних заводів, без яких неможливий ремонт автомобільних доріг. Однак, ми постійно відчуваємо гостру нестачу щебеню та інших матеріалів для виробництва асфальту. Минулого року доходило до абсурду – румунська фірма змушена була імпортувати асфальт вантажівками з Румунії для ремонту дороги у Виноградівському районі. Цього року абсурд продовжується – інша румунська фірма, що відкрила новий асфальтний завод у Тересві (Тячівський район), змушена також завозити щебінь із Румунії, що сильно здорожує виробництво асфальту", – заявив Москаль.

  За його словами, причина полягає у відсутності необхідної кількості залізничних вагонів.

  "І ось тепер "Укрзалізниця", замість того, щоб відгукнутися на наші численні звернення й допомогти вагонами, приймає рішення заборонити використання напіввагонів для транспортування щебеню на Закарпаття. Це призведе до повної зупинки всіх асфальтних заводів і відповідно – до повної зупинки ремонту доріг на Закарпатті", – додав він.

  Наразі голова ОДА звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням терміново вплинути на ситуацію.

  "Невже після Георгія Кирпи уряд не може знайти професіонала для управління такою стратегічною галуззю, як "Укрзалізниця"? Скільки можна бути заручником людей, які, не розбираючись у роботі, завдають шкоду країні й окремим регіонам?", – запитав Москаль.

  Нагадаємо, тим часом міністр інфраструктури Володимир Омелян пообіцяв побудувати Hyperloop в Україні до 2030 року за 60 млрд гривень.

  Теги : Геннадій Москаль укрзалізниця закарпаття вагони
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів