Через неефективну систему субсидій 80% українців потребуватимуть держдопомоги – нардеп

  16 Травня, 2018 17:19
  Діюча система субсидій не стимулює українців самостійно вирішувати проблему з оплатою комунальних послуг.

  Народний депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв заявив, що неефективна система субсидій призведе до того, що 80 відсотків українців потребуватиме державної допомоги для оплати комунальних послуг.

  У коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1 він зазначив, що діюча система субсидій не стимулює українців самостійно вирішувати проблему з оплатою комунальних послуг.

  "Ця система веде до того, що ми тотально зараз посадимо населення на голку рабських субсидій. Це вже буде не цифра 50 плюс один, два відсотки, а це цифра, яка буде сягати 70, а можливо 80 відсотків", – підкреслив Соболєв.

  За його словами, система держдопомоги на оплату комунальних послуг не стимулює українців вкладати гроші в енергозбереження.

  "Від того, що вкладете в енергозбереження і зекономите якісь десятки або сотні кубічних метрів газу – це нічого вам не дасть в плані економії, тому що розрахунок, який йде на субсидію є незмінним від того, що ви проживаєте в будинку, який оснащений енергозбереженням, або без нього", – пояснив нардеп.  Крім того, система субсидій не стимулює офіційно заробляти більше грошей. Виплата субсидії буде зменшуватися в залежності від зростання офіційних доходів субсидіанта.   

  "І сам фактор того, що субсидія фактично не стимулює вийти людину із цього болота означає, що населення приречене на те, щоб бути в системі субсидій постійно", – резюмував Соболєв.

  Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко виступає за скасування або істотне коригування нових правил надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

  Теги : опалення субсидії Батьківщина комунальні послуги сергій соболєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів