Будівництво "Північного потоку 2" почнуть у 2018 році

  11 Березня, 2016 21:46
  Усі питання щодо будівництва газопроводу швидко вирішити не вдасться.

  На 2018 рік запланований початок будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомив російський "Інтерфакс" з посиланням на компанію-оператора проекту.

  У оператора проекту заявляють, що з вересня цього року вже почнеться постачання труб для газопроводу.

  Сталеві труби загальною протяжністю 2500 км і вагою 2,2 млн тонн будуть постачати німецька Europipe GmbH (40% від замовлення), та російські АТ "Об'єднана металургійна компанія" і ВАТ "Челябінський трубопрокатний завод" (27%).

  Контракти з постачальниками оператори проекту обіцяють підписати протягом наступних тижнів після проведення остаточних переговорів.

  Зазначимо, що для "Північного потоку 2" побудують третю та четверті гілки балтійської магістралі з доведенням її потужності до 110 млрд куб. м на рік. Газопровід "Північний потік 2" буде проведений до австрійського Баумгартену. Новий проект має зробити "Газпром" зовсім незалежним від українського транзиту.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що модернізація газотранспортної системи України з економічної точки зору вигідніша, ніж будівництво газопроводу "Північний потік 2".

  Теги : Газпром газопровід Північний потік-2
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів