Боровик виступив проти приватизації "від Яценюка"

  25 Листопада, 2015 15:40
  Пришвидшена приватизація вигідна тільки олігархам.

  Швидка приватизація портів Одеської області вигідна тільки українським олігархам.

  Про це заявив радник голови Одеської ОДА Олександр Боровик.

  Приватизація має бути максимально прозорою, зазначив він. У якості негативного прикладу приватизації він навів "явно корупційний" конкурс з Одеським припортовим заводом, коли уряд оголосив конкурс лише на 3 місяці.

  Боровик вважає термін в 3 місяці закоротким.

  "Жоден іноземний інвестор ніколи не вступить в приватизацію в такий короткий період. Для того, щоб провести економічне та юридичне вивчення компанії, потрібен час, для того щоб потім провести це рішення через раду директорів, потрібно ще якийсь час. По суті, найшвидша приватизація підприємства такого рівня займе, мінімум, 6 місяців. Що робить наш уряд? Він дає всього 3 місяці. Або він не знає, як працює західний бізнес або спеціально робить це під олігархів", - наголосив Боровик.

  Відстороняти олігархів потрібно економічно, через умови конкурсу, наголосив він, навівши такий приклад: коли у Чехії продавали 27% в телекомунікаційному бізнесі або в компанії "Шкода", чехи виставили вимоги, що це підприємство зобов'язане зробити в наступні 5 років, які новації мають бути впроваджені. В результаті "Шкоду" купив концерн Volkswagen, а телекомунікації - швейцарці.

  На відміну від цього, олігархам не вигідно вводити будь-які новації.

  Нагадаємо, продаж Одеського припортового заводу (ОПЗ), запланований на листопад-грудень 2015 року, не відбудеться у ці терміни - конкурс перенесено на січень-лютий 2016 року.

  Теги : приватизація саша боровик олігархи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів