"Бориспіль" планує відкрити автобусну станцію до кінця 2015 року

  22 Вересня, 2015 16:40
  У "Борисполі" незабаром можуть з'явиться і міжміські перевезення.

  Найбільший в Україні міжнародний аеропорт "Бориспіль" планує до кінця року відкрити власну автобусну станцію, а також реконструювати систему подачі палива до літаків.

  Про це повідомив виконуючий обов`язки генерального директора аеропорту Євген Дихне.

  Дихне відзначив, що це дозволить аеропорту за відсутності залізничного сполучення налагодити пряме сполучення з іншими містами країни.

  "Ми думаємо укладати договори з перевізниками на міжміські перевезення", – повідомив керівник аеропорту.

  Говорячи про паливне забезпечення, Дихне відзначив, що аеропорт не займається безпосередньо заправкою літаків, але забезпечує доставку палива і його зберігання.

  "І до кінця року ми плануємо здійснити реконструкцію та зробити власну систему подачі палива на перон. Загальна вартість проекту – близько 90 млн грн. Він також включає реконструкцію резервуарів, фільтраційної станції", – сказав керівник "Борисполя".

  За його словами, реконструкція буде проведена за кошти аеропорту, тому частину витрат доведеться включити у вартість палива.

  "Однак ми провели переговори (з контрагентами – ред), вони до цього готові. Ринок готовий до цього", – сказав Дихне.

  Він відзначив, що аеропортова система подачі палива дозволить зробити технічні умови рівними для всіх компаній, які вже займаються доставкою палива до літаків у "Борисполі" або планують зайнятися такою діяльністю. 

  Нагадаємо, що Саакашвілі хоче побудувати в Одесі новий аеропорт.

  Теги : бориспіль аеропорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів