БМ "Оплот" отримав нового конкурента на тендері в Пакистані

  18 Сiчня, 2016 16:28
  Більш запеклою стала суперечка за отримання контракту на продаж танків Пакистану.

  Новітній турецький танк "Алтай" став конкурентом українського "Оплоту" та китайського Type-99 у тендері на отримання замовлення на виготовлення 300 танків для Пакистану, повідомляє quwa.org

  Наразі відомо, що у "Алтаї" зацікавлений власне пакистанський замовник, хоча танк лише на стадії розробки.

  Зазначимо, що на рішення Пакистану про включення продукту турецької компанії Otokar в тендерні перегони вплинула зацікавленість країни в посиленні оборонних зв'язків з Анкарою. Між країнами вже десятиліття підтримуються гарні відносини в оборонній сфері – проходять двосторонні навчання та закупівлі озброєння.

  UA1 раніше вже писав про турецький "Алтай", який став зіркою виставки озброєння IDEF-2015 і конкурентом російській "Арматі".

  Сучасний танк компанією Otokar був закладений у якості проекту ще в 2007 році. За ці роки уряд Туреччини вклав у його розробку 500 млн доларів США. Долучились до створення цього танку компанії з Південної Кореї, Німеччини та навіть "Укроборонпром". Вартість однієї одиниці буде коштувати замовнику 5,5 млн доларів.

  Як повідомлялося, Пакистан після випробувань може купити триста одиниць танків БМ "Оплот", виробництва Харківського бронетанкового заводу.

  Теги : туреччина танки Алтай Пакистан БМ ОПЛОТ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів