BlaBlaCar вводить платне бронювання для пасажирів в Україні

  11 Жовтня, 2018 16:30
  Для самих водіїв сервіс залишається повністю безкоштовним.

  Сервіс BlaBlaCar запускає монетизацію для українських користувачів. Можливість бронювання для пасажирів стане платною.

  Про це повідомляє AIN.UA.

  "Карпулинговий сервіс BlaBlaCar запускає монетизацію для українських користувачів. З листопада 2018 року можливість бронювання для пасажирів стане платною. Після вибору параметрів маршруту і водія, потрібно буде сплатити доступ до бронювання: на день (49 грн) або місяць (59 грн). Оплата доступна як на сайті, так і в мобільних додатках (iOS, Android). Нові умови не поширюються на поїздки довжиною менше 120 км, їхнє бронювання доступне безкоштовно", – йдеться у повідомленні.

  При цьому правила розрахунку з водіями незмінні – платити треба готівкою. В компанії підтвердили також, що розглядають безготівковий розрахунок "як одну з доступних опцій".

  Для самих водіїв сервіс залишається повністю безкоштовним. У компанії говорять, що продовжать стежити за розміром компенсацій – користування BlaBlaCar має на увазі часткову компенсацію транспортних витрат, а не заробіток.

  BlaBlaCar зайшов в Україну 4 роки тому. Сервісом користується понад 4 мільйони осіб. Усі вони отримають 3 місяці безкоштовного бронювання. Активувати їх треба до листопада. Також, один місяць безкоштовного бронювання дадуть усім новим користувачам.

  Нині BlaBlaCar працює у 22 країнах, у сервісу – 65 мільйонів користувачів, із яких 20 мільйонів здійснюють поїздки щокварталу. Мобільна аудиторія BlaBlaCar – 30 мільйонів осіб. Наприкінці вересня компанія оголосила, що вийшла на прибутковість.

  Нагадаємо, в аеропорту "Бориспіль" почалося будівництва посадочні платформи для залізничних автобусів, які з'єднають летовище з Києвом.

  Теги : сервіс плата BlaBlaCar
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів