Бізнес не відчув змін від реформ на митниці – дослідження ЄБА

  12 Березня, 2019 10:31
  Третина опитаних експертів вважають, що корупція в митних органах залишається на звичному рівні.

  Показник Митного індексу в другій половині 2018 року залишився на рівні попереднього періоду і склав 2,92 бала за 5-ти бальною шкалою.

  Про це повідомляє Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) з посиланням на EBA_Customs_Index_2018.

  За підсумками опитування, 35,6% митних експертів вважають, що корупція в митних органах залишається на звичному рівні. Що стосується якості митних послуг, думки розділилися: 42,6% опитаних задоволені якістю послуг і професіоналізмом працівників митниці, а 40,2% – не задоволені.

  "Результати опитування демонструють точкове поліпшення настроїв фахівців, які взаємодіють з митними органами. Однак очікування бізнесу від реформ випереджають швидкість їх впровадження, а цього недостатньо, щоб говорити про комплексне поліпшення ситуації", – зазначила виконавчий директор ЄБА Анна Дерев'янко.

  Зазначається, що опитування проводилося в січні-лютому 2019 року, в ньому взяли участь 90 митних експертів з компаній-членів асоціації.

  Митний індекс проводиться ЄБА з 2010 року. Дослідження складається з трьох тематичних блоків: корупція, якість митних послуг, робота "Єдиного вікна". Індекс вимірюється двічі на рік. Відмітка 3 вважається нейтральною. Максимальна оцінка – 5 балів.

  Нагадаємо, прем'єр Гройсман заявив, що боротьба з контрабандою на митниці принесла понад 50 млрд гривень.

  Теги : Гройсман реформи корупція бізнес митниця ЄБА
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів