Банк Росії не зміг купити "Інкерман" через санкції – завод придбав місцевий бізнесмен

  30 Квiтня, 2019 18:50
  Завод "Інкеман" був заснований у 1961 році. Він є одним із найбільших в Криму: підприємству належить 2700 га виноградників.

  Інкерманський завод марочних вин в анексованому Криму придбав бізнесмен Валерій Захар’їн, у власності якого – більше десятка компаній, численні гектари виноградників.

  Про це інформують російські ЗМІ.

  Серед охочих придбати завод також була структура банку Росія – Південним проектом. Однак така угода могла викликати питання через санкційні ризики.

  Завод "Інкеман" був заснований у 1961 році. Він є одним із найбільших в Криму: підприємству належить 2700 га виноградників.

  Обсяг випуску "Дому Захар’їних" – 200 тисяч пляшок на рік.  Для порівняння, у придбаного ним "Інкермана" цей показник –  11,5-12 млн пляшок. Власної виноробні у Захар'їна немає: переробка винограду, який "Дім Захар'їних" виробляє і частково закуповує в декількох кримських зонах, а також розлив вина відбуваються на партнерському заводі. Бочки з вином, зокрема, зберігаються в спеціальній виділеної штольні Інкерманського заводу.

  Видання зазначає, що минулого тижня про купівлю найбільшого заводу велися із банком Росії, у структур банку росіян вже є виноробні потужності в анексованому Криму.

  Після анексії Криму виноробні підприємства півострова забрали російські структури, які захотіли зробити їх більш прибутковими і запрошувати іноземних інвесторів. Однак через санкції і невизнання світом Криму як російської території росіяни просять фінансувати тих, хто вже є у списку санкцій, або тих, хто невдовзі у ньому опиниться.

  Теги : окупанти бізнес анексія Криму
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів