Банк "Фінансова ініціатива" визнано неплатоспроможним

  24 Червня, 2015 12:06
  Ще один банк Бахматюка збанкрутував, попри значні суми рефінансу від НБУ.

  Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Фінансова ініціатива" 23 червня 2015 року рішенням Правління Національного банку України віднесено до категорії неплатоспроможних.

  Про це повідомляється у прес-релізі, розміщеному на сторінці НБУ.

  "ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива" з лютого 2015 року та впродовж 180 днів, тобто до 23 червня 2015 року, був зобовʼязаний привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку України. 
  Проте, незважаючи на всі зусилля зі стабілізації, зокрема докапіталізацію банку власником істотної участі фінустанови, зупинити відплив коштів, стабілізувати ліквідність і відновити платоспроможність в умовах поточної фінансової кризи так і не вдалося", – йдеться у повідомленні.

  Регулятор підкреслює, що більшість вкладників банку, а саме 59 тис. осіб, або 92% отримають свої кошти у повному обсязі. Виплати гарантованої суми вкладів, які підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, буде забезпечено в сумі понад 3,7 млрд грн

  Нагадаємо, власником банку "Фінансова ініціатива" є український бізнесмен Олег Бахматюк. З його ім’ям пов’язують також "ВіЕйБі Банк", який було визнано неплатоспроможним восени минулого року.

  У 2014-му "ВіЕйБі Банк" отримав від Нацбанку рефінансування на суму 5,5 млрд грн. Ще 8,3 млрд грн у минулому році було виділено "Фінансовій ініціативі".
  Теги : нбу банкрутство Фонд гарантування вкладів фізосіб "ВіЕйБі Банк" банк "Фінансова ініціатива"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів