Авіакомпанія Wizz Air відновлює роботу в Україні

  21 Листопада, 2018 11:05
  Гендирекор авіакомпанії зустрівся із президентом Порошенком.

  Лоу-кост-авіакомпанія Wizz Air збирається відновлювати роботу української компанії "Візз Ейр Україна".

  Про це йшлося під час зустрічі керівництва авіакомпанії із президентом України Петром Порошенком, повідомили РБК-Україна у прес-службі Wizz Air.

  Зокрема, зазначається, що у середу, 21 листопада, генеральний директор Wizz Air Джозеф Вараді зустрівся із Порошенком.

  "Учасники зустрічі обговорили законодавчі, регуляторні та економічні умови, необхідні для досягнення фінальних домовленостей у рамках довгострокової бізнес пропозиції. Відновлення діяльності "Візз Ейр Україна" сприяло б розвитку української авіаційної галузі", – повідомили у прес-службі.

  Для збільшення українського авіапарку до 20 нових літаків Airbus A320 та Airbus A321 компанія інвестує 2,5 млрд доларів. Ці літаки будуть поставлені на бази авіакомпанії у Києві та інших регіонах України.

  "У результаті, запланований обсяг перевезених пасажирів складатиме 6 млн на рік до 2025 року", – зазначили в авіакомпанії.

  Глава держави у свою чергу прокоментував у Twitter, що радий рішенню компанії Wizz Аir повернутися в Україну.

  "Це рішення характеризує зміни, які відбулися за останні 4 роки в Україні, зокрема в розвитку можливостей для бізнесу, покращенні інвестиційному клімату", – написав Порошенко.

  Нагадаємо авіакомпанія Wizz Air з 20 квітня 2015 року закрила свою дочірню компанію в Україні "Візз Ейр Україна", яка виконувала 16 рейсів. Тоді у компанії причиною такого кроку назвали нестабільність на території східної України, девальвацію, нестабільність гривні та вплив контролю обміну валюти.

  Теги : wizz air Україна авіакомпанія Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів