Аудит "Укроборонпрому": мільйонні втрати та ігнорування оборонних замовлень

  31 Травня, 2019 14:05
  5 підприємств концерну ігнорували його накази і зберігали військове майно Міноборони просто неба.

  Заводи, що входять до складу державного концерну "Укроборонпром", мають мільйонні втрати, несвоєчасно виконують державне замовлення та зберігають військове майно без укладених договорів з Міноборони.

  Про це йдеться у листі державних аудиторів, надісланому на початку січня 2019 року до Кабміну, передає Економічна правда.

  Мова про результати перевірки Миколаївського, Житомирського, Харківського, Київського бронетанкових заводів та Шепетівського ремонтного заводу за 2017-2018 роки.

  Так, на Житомирському та Харківському бронетанкових заводах аудитори виявили порушення на 14,1 млн гривень, із яких до втрат призвели на суму 4,8 млн гривень.

  Київський та Миколаївський бронетанкові заводи отримали 10,6 млн гривень штрафу за несвоєчасне виконання державного оборонного замовлення. Дані підприємства також втратили активи на суму 20,3 млн гривень через порушення договірної дисципліни.

  У Миколаївському бронетанковому заводі також заблокували 26,4 млн гривень на банківському рахунку через ігнорування наказу "Укроборонпрому".

  Військове майно на території 5 згаданих підприємств зберігається безкоштовно без договорів на відкритих майданчиках, де відбувається корозія металу тощо. На утримання цього майна заводи витратили 6,8 млн гривень своїх коштів.

  Нагадаємо, 15 травня Кабінет міністрів зобов'язав державний концерн "Укроборонпром" протягом 10 днів розпочати фінансовий аудит компанії.

  Теги : Міноборони Укроборонпром аудит втрати Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів