Арештовано свердловини компанії Злочевського - суд

  11 Липня, 2016 11:30
  Також суд заборонив ТОВ "Енергосервісній компанії "Еско-Північ" продавати добуті на свердловинах вуглеводні.
  Микола Злочевський
  Микола Злочевський

  20 свердловин однієї з найбільших газодобувних компаній "Еско-Північ", що належить екс-міністру екології й природних ресурсів Миколі Злочевському, арештовано.

  Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури, про це свідчить ухвала суду від 1 липня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  Арештовано 2 свердловини на Деркачівсько-Войтенівській площі, 5 свердловин - на Карайкозівському родовищі, 12 - на Ракитнянському родовищі й 1 - на Роганській площі. Всі свердловини знаходяться у Харківській області. 

  Також суд заборонив ТОВ "Енергосервісній компанії "Еско-Північ" продавати добуті на свердловинах вуглеводні.

  Зазначається, що арешт було накладено в рамках досудового розслідування Генпрокуратури від 7 липня 2014 року щодо присвоєння коштів посадовими особами ДК "Укргазвидобування" протягом 2010-2014 років, а також ухилянні від сплати податків посадовими особами компаній із групи Burisma.

  У рамках цього ж провадження, суд арештував 12 свердловин ТОВ "Перша українська газонафтова компанія" (належить Злочевському) на Пролетарському родовищі на Дніпропетровщині й 1 свердловину "Системойлінженеринг" на Водянівській площі на Харківщині.

  Як відомо, Злочевський є власником компанії Burisma Holdings, що заснована у 2002 році. До її складу входять 4 операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобутком вуглеводнів, - енергосервісна компанія "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська газонафтова компанія" і "Алдеа".

  Burisma Holdings має 20 ліцензій на видобуток вуглеводнів у Україні.

  Теги : арешт печерський суд микола злочевський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів