"Антонов" впровадив нові технології на базі 3D-моделей

  1 Серпня, 2015 08:58
  ДП "Антонов" впровадив сучасну систему управління життєвим циклом (PLM) нових зразків авіаційної техніки на базі програмного забезпечення Siemens PLM, основу якої становить використання технології на базі 3D-моделей.

  "Нашими фахівцями розроблена відповідна нормативна та методична база електронних проектів Сформовано бази даних електронних моделей стандартних, уніфікованих, покупних комплектуючих виробів (всього близько 300 тисяч), а також використовуваних матеріалів", - відзначив в.о. президента підприємства Михайло Гвоздьов.

  На заводі "Антонов" вперше в повному обсязі ця технологія була використана при розробці й будівлі дослідного екземпляра Ан-178.

  Вона дозволить знизити витрати на реалізацію програми, значно скоротити терміни і підвищити якість виготовлення окремих компонентів і літака в цілому.

  Повна інтеграція інженерних процесів на послідовних етапах життєвого циклу сприяє зниженню собівартості виробу і скорочення термінів його розробки

  Окрім Ан- 178, сьогодні "бесчертежние" технології впроваджуються в програмах нових транспортних літаків Ан-132 і Ан-188, а також безпілотних літальних апаратів.

  Нагадаємо, раніше Гвоздьов заявляв про те, що "Антонов" планує виготовляти 25 літаків щорічно.

  Теги : ДП Антонов Михайло Гвоздьов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів