"Антонов" та Саудівська Аравія почали виробництво Ан-132

  7 Вересня, 2015 21:35
  До будівництва літака також будуть залучені міжнародні компанії.
  Фото: прес-служба ДП "Антонов"

  ДП "Антонов", яке входить до складу держконцерну "Укроборонпром", та Саудівська Аравія почали виробництво нового транспортного літака Ан-132, повідомило УНІАН.

  Президент ДП "Антонов" Михайло Гвоздьов під час презентації проекту заявив, що перший дослідний зразок нового літака буде готовий до кінця 2016 року.

  "На кінець 2016 року плануємо передати на льотні випробування. Це вже буде перший дослідний зразок", - розповів Гвоздьов.

  Президент авіабудівного підприємства зазначив, що планується виробництво 100 літаків Ан-132 при залученні провідних авіаційних компаній, серед яких Pratt & Whitney Canada, General Electric, Honeywell, Liebherr та Hamilton Sundstrand.

  Також директор програми літака Ан-132 Олександр Хохлов заявив, що сторони поки що не уточнили умов виробництва літаків і не розглянули схему коопераційного виробництва. Хохлов зазначив, що можливо, перші машини складатимуться в Україні, а фарбуватимуться в Саудівській Аравії, але потім можливо партнери захочуть налагодити великоагрегатне складання і поставлять за мету отримати на своїй території повноцінне виробництво.

  Зазначимо, що проект літака Ан-132 був розроблений у квітні 2015 року, а в червні керівництво концерну представило проект на авіавиставці Le Bourget-2015.

  Нагадаємо, що ДП "Антонов" наразі має контракти на поставку 43 літаків.

  Теги : Саудівська Аравія ДП Антонов Ан-132 Михайло Гвоздьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів