АМКУ вже знає, що зробить із тютюновим монополістом "Мегаполіс"

  20 Жовтня, 2015 16:29
  Замість однієї компанії-монополіста буде створено три.
  Фото з відкритих джерел

  Найбільший оптовик сигарет в Україні компанія "Мегаполіс-Україна", діяльність якої з жовтня розслідує Антимонопольний комітет, буде поділена на декілька компаній.

  Про це повідомило джерело в Антимонопольному комітеті України, передає "Главком".

  Згідно інформації, замість однієї компанії буде створено три. Як уточнило джерело, "це нормальна практика, коли регулятор домагається поділу компаній-монополістів на декілька".

  Нагадаємо, Антимонопольний комітет з 1 жовтня розслідує діяльність торгової фірми "Мегаполіс-Україна", яка займається оптовою торгівлею сигарет. За словами голови АМКУ Юрія Терентьєва, компанію підозрюють у зловживанні монопольним становищем на сигаретному ринку та значному завищенні цін на тютюнові вироби.

  Як відомо, почати розслідування щодо тютюнової фірми "Мегаполіс-Україна" рекомендував міністр економрозвитку Айварас Абромавічус.

  Додамо, що в Україні фірма "Мегаполіс-Україна" з'явилась у 2010 році, вона є "дочкою" російської групи "Мегаполіс" бізнесмена Ігоря Кесаєва. Свою монопольну позицію вона зайняла ще за часів президентства Януковича, а зараз має підтримку з боку голови АП Бориса Ложкіна, як пише у своєму розслідуванні американський експерт Кен Каплан.

  При цьому, за даними ЗМІ, інтереси "Мегаполісу" в українському політикумі представляє Борис Кауфман, якого неодноразово називали партнером глави АП Ложкіна.

  Теги : цигарки АМКУ монополія мегаполіс-україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів