АМКУ повернув алкоголь в МАФи

  1 Липня, 2016 11:03
  Київська влада буде шукати інші можливості обмежити продаж алкоголю в кіосках.

  Антимонопольний комітет зобов'язав Київську міськраду скасувати своє рішення про заборону продажу спиртного в МАФах.

  Про це повідомив голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький, пише Ліга.

  За його словами, якщо міськрада його не виконає, АМКУ обіцяє судитися.

  Як відомо, заборона викликала протести серед підприємців. Бізнесмени і громадські організації подали позови до Окружного адміністративного суду з вимогою скасувати березневе рішення Київради.

  В середині квітня вивченням цього документа зайнялося Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету, яке підтримало малий бізнес. В АМКУ вважають, що Київська міськрада поставила власників МАФів і великі торгові мережі в нерівні умови.

  За словами заступника голови постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Дениса Попова, прийняте депутатами рішення не відповідало вимогам законодавства, але від цієї ідеї влада не відмовиться.

  Він додав, що в міста є інші механізми для обмеження продажу алкоголю. Наприклад, підвищення відрахувань кіосками, які торгують алкоголем. У такому разі його продаж може стати економічно невигідним. Також Київрада розглядає можливість обмежити реалізацію спиртного у всіх роздрібних магазинах з 22:00 до 10:00. Зараз проводяться консультації з цього приводу з представниками продовольчих мереж.

  Нагадаємо, 16 березня цього року Київміськрада заборонила продаж алкоголю в кіосках. Рішення було прийнято "з голосу". Але попри порушення процедури, документ було опубліковано в газеті "Хрещатик", і нові обмеження вступили в силу. Підприємцям дано час до 1 вересня підготуватися до нових вимог роботи.

  Теги : АМКУ алкоголь КМДА МАФи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів