АМКУ не помітив зловживань монополією у ДТЕК Ахметова

  28 Грудня, 2018 15:50
  Компанії енергохолдингу, на думку антимонопольників, не мають впливу на визначення ціни реалізації виробленої електроенергії.

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) вирішив, що компанії з енергохолдингу ДТЕК олігарха Ріната Ахметова, не зловживають монопольним становищем на ринку генерації електроенергії.

  Відповідне рішення комітет ухвалив на засіданні в п’ятницю, повідомляє УНІАН.

  Так, в АМКУ дійшли висновку, що група компаній ДТЕК та будь-які інші учасники ринку генерації електричної енергії в діючій моделі ринку не мають монопольного становища на ринку регулювання електроенергії.

  Також державний уповноважений Марія Ніжнік уточнила, що попри те, що на ці компанії припадає істотна частка ринку електроенергії, суб’єкти самостійно не визначають умови товарообігу на ринку, в тому числі не мають права самостійно обирати контрагента.

  "Вся електроенергія купується єдиним енергоринком, вони не мають впливу на визначення обсягів та ціни реалізації виробленої електричної енергії. Ціни на електроенергію встановлюються регулятором або законом", – зазначила Ніжнік.

  Нагадаємо, завдяки формулі "Роттердам+" за два роки прибуток холдингу ДТЕК, який належить бізнесмену Рінату Ахметову, зріс у 2,6 раза.

  Теги : ДТЕК Рінат Ахметов АМКУ монополізм
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів