Американська компанія продаватиме Україні газ

  14 Липня, 2015 10:57
  Перші контракти очікуються вже восени 2015-го.

  Газовий трейдер із США - компанія TrailStone має намір надавати послуги з купівлі та продажу газу на українському ринку.

  Про це 13 липня, під час першого Американо-українського бізнес-форуму заявив старший партнер компанії Білл Гебхардт, повідомляє прес-служба Нафтогазу України.

  За його словами, вже в жовтні цього року планується підписання перших контрактів.

  У TrailStone високо оцінили дії української влади щодо лібералізації внутрішнього ринку газу та подолання корупції, що послужило причиною ухвалення рішення про вихід на український ринок.

  "Наш досвід показує, що такі реформи, які наразі впроваджуються в Україні, ведуть до поліпшення ринкових умов для споживачів і збільшення інвестицій у газову галузь", - зазначив він.

  Наміри американців були позитивно зустрінуті в Нафтогазі України. Зокрема, голова правління компанії Андрій Коболєв зазначив, що співпраця з TrailStone посприяє вирішенню питання диверсифікації поставок газу та матиме в цілому позитивний ефект для газового ринку України.

  "Робота на нашому ринку такого великого міжнародного трейдера, як TrailStone сприятиме забезпеченню стабільних надходжень газу, збільшить ліквідність і ефективність нашого ринку", - зазначив Коболєв.

  Нагадаємо, з 1 липня 2015 року Нафтогаз припинив закупівлю російського газу.

  Теги : Нафтогаз ринок газу Андрій Коболєв TrailStone
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів