Американці профінансують майже 50 проектів у Харківській області

  6 Вересня, 2015 11:06
  Досягнута домовленість про будівництво двох енергоефективних, екологічно чистих міні-ТЕЦ у Куп`янську і ще на 47 проектів в інших районах області з фінансуванням американського інвестиційного фонду.
  Фото з відкритих джерел

  У Харкові під час VII Міжнародного економічного форуму було досягнуто домовленість про фінансування американським інвестиційним фондом майже 50 проектів.

  Про це повідомили у прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови Харківської ОДА Юлію Світличну.

  "Сьогодні зроблено ще один важливий крок у розвитку стратегічного співробітництва з американською компанією Babcock&Wilcox. Досягнута конкретна домовленість про масштабування проекту з будівництва двох енергоефективних, екологічно чистих міні-ТЕЦ у Куп`янську і ще на 47 проектів в інших районах області з фінансуванням американського інвестиційного фонду", - сказала Світлична.

  Вона також зазначила, що під час форуму була досягнута домовленість між керівництвом Харківської області та американською інвестиційною корпорацією MG Star INC щодо інвестування в соціально значимі проекти на території регіону.

  "Серед іншого, це будівництво та реконструкція цілих енергетичних комплексів, а також модернізація інфраструктурних, комунальних, промислових і агропромислових об`єктів. Обсяг фінансування по кожному з проектів може становити від 5 до 50 млрд дол. І вже сьогодні ми почали обробку всіх технічних і юридичних моментів, щоб стартувати якомога раніше", - наголосила Світлична.

  Нагадаємо, що минулого місяця іноземні компанії виплатили українским інвесторам 4 млн доларів боргу.

  Теги : інвестиції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів