Активісти запобігли махінації з ремонтом доріг на Львівщині

  1 Вересня, 2015 13:25
  Вартість робіт була завищена вп’ятеро в порівнянні з ринковими цінами.

  Активісти з "Центру протидії корупції" добились розірвання договору про ремонт доріг між Службою автомобільних доріг у Львівській області та ТОВ "Балтом Україна".

  Про це пише керівник "Центру" Віталій Шабунін у Facebook.

  Вартість робіт була завищена вп’ятеро в порівнянні з ринковими цінами, та складала майже 54,99 млн грн.

  Закупівлю було проведено Службою автомобільних доріг у Львівській області, яка 12 лютого 2015 року уклала договори, окрім ТОВ “Балтом Україна”, з ПП “Львівдах” – 35,73 млн грн; ТОВ “Магістраль” – 14,7 млн грн; ТОВ “Авакс Проф” – 8,95 млн грн та 9,99 млн грн.

  Але документація конкурсних торгів не містить відомості про обсяг виконання робіт. Також до участі у торгах зголосились ще чотири учасники, двоє з яких пропонували виконати роботи суттєво дешевше. Різниця між пропозиціями становила майже 5 разів, проте були обрані дорожчі пропозиції.

  Активісти разом з народним депутатом Сергієм Лещенком добились розірвання угоди.

  Виявилось, що технічне завдання документації торгів не містить чіткого переліку робіт. Окрім того, стало відомо, що договір між Службою автомобільних доріг у Львівській області та ТОВ "Балтом-Україна" був розірваний за згодою сторін. Причому дата укладення додаткової угоди про розірвання співпала з часом розгляду наших звернень в прокуратурі Львівської області та контролюючих органах.

  Теги : Держфінінспекція Львівська область дороги Шабунін львівські новини центр протидії корупції
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів