Активи "Михайлівського" намагались незаконно вивести через суд

  12 Серпня, 2016 12:59
  Фонд гарантування оскаржить рішення Окружного адмінсуду щодо скасування ліквідації банку.

  Фонд гарантування вкладів фізосіб оскаржить рішення Окружного адміністративного суду м. Києва щодо скасування розпорядження уповноваженої особи на ліквідацію банку "Михайлівський", відповідно до якого договори факторингу банку з ТОВ "Фінансова компанія "Плеяда" визнано нікчемними.

  Про це повідомляє прес-центр ФГВФО.

  У Фонді гарантування наголошують, що рішення не набрало законної сили. Крім того, відповідно до двох постанов Верховного суду на спори, які виникають на стадії ліквідації банку, не поширюється юрисдикція адмінсудів.

  Також зазначається, що рішення суду щодо договорів з "Плеядою" було прийняте під головуванням судді Шулежка, який колись також відмінив запроваджену в ПАТ "Укрінбанк" процедуру ліквідації.

  У прес-службі наголошують, що Фонд вважає укладення вищевказаних договорів факторингу спробою виведення активів з банку "Михайлівський". Вони були визнані нікчемними з метою повернення кредитного портфелю на баланс банку для того, щоб у процесі ліквідації продати активи, а кошти скерувати для задоволення вимог кредиторів банку.

  Нагадаємо,14 липня Національний банк почав процедуру ліквідації банку "Михайлівський" через проведені сумнівні операції з депозитами.

  Теги : апеляція ліквідація Фонд гарантування вкладів банк михайлівський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів