Ахметов з Новинським придбали акції "Донецьксталі" на непідконтрольній території

  9 Серпня, 2018 11:23
  Бізнесмен з нардепом стали власниками майже чверті акцій підприємства.

  Група "Метінвест" стала співвласником підприємства "Донецьксталь" – металургійний завод", яке знаходиться на непідконтрольній українській владі території.

  Про це свідчить інформація, розміщена в системі національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передають Українські Новини.

  У повідомленні сказано, що афільована з бізнесменом Віктором Нусенкісом компанія Fintest Trading Co Limited (Кіпр) вийшла зі складу акціонерів "Донецьксталі", продавши 100% своїх акцій 4 компаніям.

  Компанії "Метінвест" (Нідерланди), Altana Limited, Misandyco Holdings (обидві – Кіпр), а також компанія Treimur Investments Limited (Британські Віргінські острови) придбали по 24,989999% акцій "Донецьксталі".

  Основними акціонерами групи "Метінвест" є SCM (71,24%) і група "Смарт-холдинг" (23,76%), які беруть участь в управлінні "Метінвестом" на партнерських засадах. 100% акцій SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову, "Смарт-холдинг" належить народному депутату Вадиму Новинському.

  Нагадаємо, як Верховна Рада повідомили про ухвалення поправки, що дозволить ДТЕКу Ахметова зекономити понад 3 млрд гривень на сплаті податків.

  Теги : Рінат Ахметов метінвест вадим новинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів