Ахметов продав 25% "Нафтогазвидобування"

  23 Лютого, 2016 13:21
  Нідерландська компанія Salazie B. V. викупила 25% акцій "Нафтогазвидобування".
  Фото з відкритих джерел

  Нідерландська компанія Salazie B. V. купила 25% акцій компанії "Нафтогазвидобування", що входить в структуру енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова.

  Про це йдеться в повідомленні "Нафтогазвидобування" в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

  Сума угоди не оголошується.

  При цьому наголошується: нідерландська "дочка" компанії ДТЕК – DTEK - Oil&Gas B. V. збільшила частку в статутному фонді "Нафтогазвидобування" з 36,64% до 55% акцій, кіпрська компанія Foloux Consulting Limited (яку контролює народний депутат Нестор Шуфрич – Ред.) скоротила частку в компанії з 25% до 15%, а Wolford Holdings Limited (частковий контроль в якій має екс-нардеп від Партії Регіонів Микола Рудьковський, частина якої належить також Ахметову - Ред.) скоротила частку з 16,705% до 0,0001%.

  При цьому компанія Vediston Management Limited (яку також пов’язують з Рудьковським – Ред.), яка раніше володіла 16,6475% акцій, вийшла зі складу акціонерів "Нафтогазвидобування".

  Зазначимо: згідно з даними НКЦПФР, Salazie B. V. зареєстрована в Амстердамі в серпні 2014 року.

  Як відомо, "Нафтогазвидобування" була заснована в 1999 році Рудьковським у партнерстві з Петром Порошенком. На початку 2000-х років - 50% частка Порошенка в проекті перейшла Шуфричу.

  Теги : Порошенко ДТЕК Рінат Ахметов Партія регіонів нафтогазвидобування Шуфрич
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів