Аграрна продукція України відкриває нові ринки збуту

  13 Травня, 2015 12:06
  Втрата російського ринку не стане катастрофою для українських аграріїв.

  Під час інвестиційної конференції, яка пройшла сьогодні у місті Києві, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко озвучив перспективи вітчизняного агропромислового комплексу, передає кореспондент UA1.

  Зокрема, було заявлено про очікування щодо відкриття вже у 2016 році європейського ринку для українських молочних продуктів і яловичини.

  За словами міністра, наразі зростання товарообігу в ЄС становить 5-6 млрд дол. Аналогічне збільшення спостерігається в азіатському напрямку. Договори про постачання аграрної продукції підписано з Китаєм, Єгиптом та Саудівською Аравією.

  "Ми стали важливим елементом глобального фуд-сек'юріті, що стосується не тільки самого сільськогосподарського виробництва, але і всього агропромислового комплексу", – зазначив очільник відомства.

  Нагадаємо, на середу, 13 травня заплановано також участь Міністра аграрної політики та продовольства України у круглому столі на тему "Розширення продовольчого експорту України", організованому Американсько-Українською Діловою Радою (USUBC). Під час зустрічі буде розглянуто наступні кроки у співпраці України та США в аграрному секторі.

  Теги : Мінагрополітики експорт аграрна продукція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів