Аграрії заблокували дороги до Києва, виступаючи проти змін до Податкового кодексу

  28 Грудня, 2015 11:49
  Якщо зміни в Податковому кодексі будуть ухвалені, агросектор в наступному році впаде на 10-12%.
  Фото: відкриті джерела

  Аграрії Чернігівщини сьогодні зранку одночасно заблокували на кілька годин дороги, що ведуть до столиці, повідомляють ЗМІ.

  Таким чином активісти хотіли звернути увагу Президента та уряду до "загрозливої ситуації в аграрній галузі" через зміни в Податковому кодексі.

  Аграрії стверджують, якщо зміни будуть ухвалені, агросектор в наступному році впаде на 10-12%. Зокрема, у рослинництві - до 5-7%, тваринництві - до 15%.

  Відміна спецрежиму зробить неконкурентною вітчизняну агросферу, адже аграрії втратять 30 млрд грн обігових коштів. Введення решти податкових правил на третину зменшить інвестиційну привабливість агропромислового комплексу, спричинить скорочення на 10% співробітників галузі.

  Таким чином, на думку аграріїв, уряд знищує аграрну галузь, яка дає економіці країни кожен третій долар експортної виручки.

  Активісти вимагають скасувати "несправедливі податкові рішення прийняті Радою". Вони просять Президента не підписувати їх.

  За словами, мітингувальників, своїм підписом Глава держави продемонструє, на чиєму він боці - України чи уряду, котрий не відстояв інтереси країни в переговорах з Міжнародним валютним фондом.

  Нагадаємо, 24 грудня депутати Верховної Ради ухвалили "компромісні" зміни до Податкового кодексу, які необхідні для виконання дохідної частини держбюджету-2016.

  Теги : мітинг аграрії податковий кодекс АПК
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів