Абромавичус солідарний з Яресько щодо кредитного закону: це чистої води популізм

  3 Липня, 2015 14:46
  Міністр економіки заявив, що скандальний закон суперечить зобов`язанням України перед МВФ.
  Фото з відкритих джерел

  Прийнятий Радою закон про реструктуризацію валютних кредитів суперечить зобов`язанням України перед Міжнародним валютним фондом.

  Про це на брифінгу в Кабміні заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

  Він підтвердив і слова міністра фінансів Яресько, яка назвала цей закон популізмом. "Закон про реструктуризацію боргів у валюті - чистої води популізм. Не можна таке допускати. Закон суперечить нашим зобов`язанням перед МВФ" – заявив Абромавичус.

  Водночас він зауважив, що якщо закон набере чинності, то Україна може не дочекатись другого кредитного траншу від МВФ. Також він додав: "те, що проголосували вчора, ставить усі зроблені зусилля під сумнів. Є висока ймовірність того, що, якщо такі закони прийматимуться і далі, то це призведе до дестабілізації ситуації".

  Як повідомлялось, вчора депутати прийняли у третьому читанні закон про реструктуризацію валютних кредитів, який дозволяє громадянам вимагати від банків конвертації своїх позик за курсом, що діяв на момент укладення кредитного договору.

  Закон викликав обурення в експертів та громадськості. Деякі депутати і фракції вже ініціюють переголосування скандального кредитного закону

  Теги : закон Яресько Айварас Абромавічус реструктуризація валютних кредитів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів