Абромавічус "підбирає" стратегічні підприємства під себе - керівництво ОГХК

  3 Вересня, 2015 16:40
  Міністр нібито хоче призначити керувати компанією свою людину.

  В ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) не лише не вважають обґрунтованими претензії міністра економічного розвитку Айвараса Абромавічуса до гендиректора Руслана Журила, а й говорять про особисту зацікавленість міністра у зміні керівництва цього ДП.

  Про це говориться на сайті ОГХК.

  Як відомо, міністр у Twitter повідомив, що у нього є "багато питань" до Журила (в числі інших керівників стратегічних ДП), у зв'язку з чим він попросив останнього написати заяву про відставку.

  Водночас Журило заперечує, що міністр вимагав його відставки, та не знає про жодні питання, пов'язані з його діяльністю.

  У ОГХК пов'язують заяву міністра зі спробою отримати контроль над компанією.

  "Після того, як ОГХК почала приносити прибуток державі, міністр неодноразово пропонував менеджменту ОГХК підтримати призначення його бізнес-партнера Костянтина Лісничого в керівництво Об'єднаної гірничо-хімічної компанії. Наразі він за протекцією міністра керує ДАК "Українські поліметали", - стверджує компанія.

  До того ж на нараді в Абромавічуса у присутності заступника міністра Руслана Коржа та Костянтина Лісничого у ОГХК нібито вимагали виділити "Укрбурштину" (входить до ДАК "Українські поліметали") 11,5 млн грн.

  "Міністр проігнорував аргументи керівництва ОГХК, що бурштин не пов'язаний із профілем нашої компанії, а "Українські поліметали" знаходяться під загрозою банкрутства. Тому 11,5 млн грн не повернуть, понад те - можуть перенаправити структурам, зайнятим нелегальним видобутком бурштину", - наголошується у повідомленні компанії.

  Теги : Айварас Абромавічус Укрбурштин ОГХК руслан журило
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів