Як судді "спецконфіскацію" Луценка від ганьби рятували

  15 Сiчня, 2018 13:19
  Печерський райсуд посприяв утаємниченню справи про "$1,5 млрд Януковича"

  Печерський районний суд дозволив Кулику і Co вилучити з Донецького апеляційного суду оригінал усієї судової справи про так звану «спецконфіскацію $1,5 млрд Януковича».

  У цьому рішенні прекрасно все. Вилучити оригінал судової справи разом з вироком тому, що нібито адвокати підробили договори про надання правової допомоги, бо ці договори з іноземними суб’єктами «не апостильовані» (всім адвокатам на замітку – підписання угоди про правову допомогу з іноземцями без апостилю – тепер підробка, ноу-хау зараховане) – це потужна причина сама по собі. Але далі ще цікавіше. Виявляється, що ці адвокати вирішили перешкодити виконанню самого секретного рішення Краматорського суду шляхом подання – хто би міг подумати – АПЕЛЯЦІЇ !!!

  Мабуть тому, як видно з тексту ухвали, 18.05.2017 року у ЄРДР було зареєстроване кримінальне провадження «за фактом сприяння невстановленими особами діяльності злочинної організації», припускаю як натяк апеляційному суду, яке рішення він має прийняти, щоби не стати раптом частиною «злочинної організації»... І вже 25.05.2017 прокуратура повідомляє, що Донецький апеляційний суд (what a surprise?!) відмовився розглядати апеляцію.

  Більше того, прокурор категорично наполягав на тому, щоби Печерський суд ні в якому разі не викликав на цей розгляд представників Донецького суду, бо (тут особливо феєрично) «окремі його працівники можуть бути причетними до вчинення кримінального правопорушення» (чи то відмовляли адвокатів апостиль ставити, чи просто входять у «ОЗГ Януковича», незрозуміло). Особливо цей аргумент виглядає стильно після того, як ця ж судова справа раніше тими ж прокурорами була «для забезпечення таємності» вилучена із Краматорського суду і захована у тоді ще надійному апеляційному суді Донецької області.

  Насправді ж все виглядає набагато банальніше. Справа в тому, що Вищий спец суд 20 жовтня 2017 року прийняв до розгляду касації адвокатів і витребував судову справу. У листопаді про це повідомили ЗМІ. Треба було щось робити, щоби рятувати знамениту «спецконфіскацію». І це «щось» сталося 13 листопада 2017 року у вигляді рішення Печерського суду. Співпадіння? Не думаю)

  Тобто, по суті оригінал судової справи вилучили, щоби позбавити сторону права на оскарження. Адже як можна переглянути вирок, якщо його немає у справі? Як і самої справи...

  Право про доступ до суду? Ні, не чули.

  Оригінал тексту

  Теги : Янукович печерський суд спецконфіскація костянтин кулик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів