Майстер-клас від ГПУ: як збагатитися за рахунок політичних опонентів

  26 Жовтня, 2016 17:04
  Вчора Генеральний піар-прокурор Ю. Луценко з гнівом відрікся від володіння будинком у центрі Києва...

  Нагадаю, NashiGroshi довели, що колишня колега-бухгалтер жінки Генпрокурора володіла до 17 жовтня будинком у центрі Києва на вул. Еспланадній, 32В, який здає в оренду фірма сина того ж таки очільника ГПУ.

  Тепер цей будинок викупив Г. Загорій, нардеп БПП та власник фармацевтичної компанії "Дарниця", який називає себе другом Ю. Луценка. Останній, звичайно, і гадки не має про ці карколомні події і залишається "гол як сокіл", приділяючи всього себе служінню державі та людям.

  Схоже, що пан Ю. Луценко наразі вступив, згідно з класикою, у період первісного накопичення капіталу. Як відомо, це процес, в ході якого створюються умови для капіталістичного виробництва. Наприклад, перша ознака процесу первісного накопичення – насильницька експропріація засобів виробництва у маси дрібних власників і перетворення їх в незаможних пролетарів.

  Тільки тепер стає зрозумілим, чому ГПУ заарештувала раніше мою машину та паркомісце. Таким чином вони накопичують статки, перерозподіляючи майно собі від своїх політичних опонентів.

  Незабаром будемо чекати на виникнення компаній з оренди автомобілів та паркувальних майданчиків, які належатимуть "незалежним" від Генпрокурора перукарям, прибиральникам, секретарям. Зрозуміло, що ці люди гостро потребуватимуть допомоги фірм сина Ю. Луценка та його друзів-бізнесменів в управлінні справами. Ось така вона – диверсифікація чиновницького бізнесу по-українськи.

  Хоча приклад цей тільки підтверджує правило – майже всі колишні українські борці за щастя народу та безсеребреники перетворюються з часом на заможних буржуа, які використовують свої посади для корупційного збагачення.

  Оригінал тексту

  Теги : корупція ГПУ БПП Юрій Луценко Віталій Касько арешт майна генпрокурор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів