Дірка від бублика замість латвійських мільйонів

  14 Вересня, 2016 17:46
  Повернення заарештованих грошей - це кропітка слідча робота

  Продивляючись стрічку новин, побачив безліч коментарів "академіків від самопіару" щодо можливості повернення 50 мільйонів євро, заарештованих у Латвії, які начебто належали колишньому віце-прем'єру Сергію Арбузову (за попередньою версією "академіків" - Курченку). Звичайно, що крім звинувачень на мою адресу, ніякої конкретики не пролунало.

  Мої дорогі та люб'язні правдоруби. Ви звичайно у всьому праві, втім як завжди. На тлі "поганого Каська" ви виглядаєте дуже сміливими та відважними борцями за щастя народу. Ось тільки повернення заарештованих грошей - це кропітка слідча робота, яку потрібно проводити кожен день і знаходити докази злочинного походження коштів. А чи хтось сьогодні згадає, що я з липня 2015 року був фактично відсторонений від справ, після викриття нами групи "діамантових прокурорів"? І саме Шокін зробив мене невиїзним, якщо комусь зраджує пам'ять. А може шановним критикам буде цікаво знати, що я ніколи не курував у ГПУ слідство щодо колишніх високопосадовців, тобто ніяк не міг збирати ці самі докази, які потрібні для повернення грошей. А всі західні експерти, яких ми залучали і які хотіли допомогти, не отримували від слідства доступу до матеріалів проваджень з відмовкою: «таємниця слідства». Довтаємничувались?

  І останнє - я вже сім місяців не маю навіть формального відношення до ГПУ. За цей час Генпрокуратура успішно злила справу щодо повернення в Україну 13 мільйонів швейцарських франків, які були заарештовані у Ліхтенштейні, а в липні цього року повернуті назад родині судді Ємельянова через те, що слідство Генпрокуратури не надало доказів їх кримінального походження.

  Чи дуже складно було зібрати всі необхідні докази для повернення 50 мільйонів Арбузова, не чекаючи на рішення латвійського суду про їх зарахування до бюджету Латвії? Чому ви тільки зараз згадали про цю справу? Хіба не тому, що замість реформування відомства апарат Генпрокуратури та особисті друзі її керманича прикривають свою профнепридатність киванням на "папєрєдніков"? "Якщо у вас не вистачає аргументів, підвищуйте голос" - казав колись з цього приводу В. Черчилль.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко Латвія Арбузов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів