Деяких рятує депутатський мандат

  16 Вересня, 2016 17:05
  Недавно в інтернеті обговорювали історію одного державного службовця, який дивом дожив до 44 років майже без мозку

  Пригадуєте, зовсім недавно в інтернеті обговорювали історію одного державного службовця (одразу скажу – не з України), який дивом дожив до 44 років майже без мозку?! Так от, в Україні такі також є і вони поруч. Від клінічних дослідів їх рятує хіба те, що про них поки не знають фахівці (а може, уже й знають – хто зна?!), а деяких рятує депутатський мандат.

  Історія зі зв’язуванням мене з усіма гучними злочинами на цій планеті набирає обертів. Спершу жартував, а тепер починаю справді вірити, що мою скромну персону скоро бачитимуть і у справі про вбивство Кеннеді, і у справі 9/11, і що там ще далі? Але тепер на це наштовхує не лише регулярна маячня ГПУ в мою адресу, а й офіційна заява до ГПУ двох народних обранців про вчинений мною злочин - державну зраду, підрив обороноздатності країни і втрату Україною "50 мільйонів євро Арбузова".

  Мушу зізнатися: так, я дійсно вступив у злочинну змову зі своїм подільником - державою Латвія, з метою пограбування беззахисного колишнього віце-прем'єра, який, щоправда, усіма силами намагається переконати усіх, що 50 мільйонів євро не його.

  Сенсація, скажете Ви? Для здорової людини так, але не для двох народних обранців, які, не маю сумніву, виключно з патріотичних міркувань, вирішили “викрити” мене.

  Що ж маємо? Виявляється, я не лише зв’язаний із паном Курченком, якому спершу начебто належали ці гроші, але й з Арбузовим, якому ці кошти пізніше перейшли (за версією обранців). І я розумію, чому вони вплітають в цю історію пана К – ні, це не відсутність мозку, як Ви могли подумати, це потреба підтримувати попередню версію про те, що я його “кришував”. А то знову вийде, як в історії про декларація, рись, хвіст, дятел і кабан (хто не в курсі - погугліть).

  Тобто виявляється, я "кришував" саме Арбузова, хоча думав, що "кришую" Курченка. Як у анекдоті: Хто був на місці скоєння злочину? – Чи то чоловік, чи то жінка, чи то удвох.

  Немає сумнівів, що у теперішній політичній реальності може бути все що завгодно. Але як я "докришувався" до того, що нагрів цю парочку (Арбузова і Курченка) на користь Латвії, і сам не розумію.

  Враховуючи теперішні політичні тренди, чекаю, що найближчим часом мене також будуть зв’язувати або з Іванющенком, або з Григоришиним. Одразу кажу – в Монако не був, квартиру на кошти олігархів не купував - вистачило однієї від держави.

  Бо боротьба народних обранців за справедливість виправдовує геть усі помилки та прорахунки і дозволяє звинувачувати у безкінечних зрадах кого завгодно. Для боротьби потрібні саме вороги, а не докази. Бо, як відомо, шукати докази - то справа складна та невдячна. "Була б людина, а стаття знайдеться," - казав колись один вусань, що опікувався знищенням ворогів та розкрадачів соціалістичної власності у 30-ті роки минулого століття.

  Але, дорогі друзі, не судіть строго. 50 млн євро - це копійки у порівнянні з тим, що з 2014 року тільки в Україні (не за кордоном!) було заарештовано близько 1,5 млрд вічнозелених, які вправно привласнив колишній покровитель страусів та його оточення. Щоб не говорили “експерти” і просто злі язики, прикрість у тому, що до розслідування цих справ я не мав жодного відношення. Якби мав, то точно розслідував би їх краще, ніж ті, кому це доручили тихенько злити. Лише бездіяльність керманичів ГПУ могла привести до того, що досі в бюджет не повернута жодна копійка з тих грошей.

  Так і хочеться запропонувати неназваним поціновувачам пера не витрачати марно сили на мене і поцікавитись у їхніх патронів долею згаданих 1,5 млрд доларів. Час уже вивести на чисту воду "союз генпрокурорів", створений уже після Майдану.

  Панове народні обранці! Вірю в вашу принциповість та готовність покласти ще не одну людину на вівтар популізму! Зробіть це, антропометричні дані вказують, що це Вам до снаги!

  Теги : ГПУ Тетяна Чорновол НАБУ Віталій Касько Іван Вінник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів