Не підписи бюрократів чи президента-олігарха роблять людину громадянином

  27 Березня, 2017 14:51
  З'явилась інформація, що в мене хочуть відібрати українське громадянство

  Я хочу сказати, що я пов'язаний з Україною перш за все через Львів та Одесу, де я провів своє дитинство, через своїх батьків, що мешкають в Одесі, та дідів, які поховані на Винниківському цвинтарі. В моїх жилах тече українська кров. І це робить мене Українським громадянином, а не підписи якихось бюрократів чи президента-олігарха.

  Як правило, громадянство забирають недемократичні держави. Ті, що налякані політичною конкуренцією. Ті, що когось та чогось бояться – бо мають за що.

  Я повернувся на свою батьківщину два роки тому – мене запросили до Києва допомогти з реформами після про-європейської революції. Але реформи політичний клас проводити не став – в них не вистачило політичної мужності.

  Вони обдурили мене, але головне – вони обдурили 40 мільйонів Українців. Вони також не хотіли змінити олігархічний режим у країні. Потім в Одесі, разом з іншими, я встав лицем до місцевого кримінального групування, яке сьогодні є у влади в місті.

  Є міцний зв'язок між цією мафією і державним апаратом – президентом, СБУ, поліцією, судом, прокуратурою. Ця олігархічно-крімінальна структура може скасувати свої рішення про громадянство, але вона не може відібрати в мене Українське громадянство.

  Так само, як я європеєць, так само я – Українець. Це зі мною на все життя.

  Буде час, коли всі українці будуть мати європейські паспорти, а всі українці, що мешкають за кордоном, будуть мати українські паспорти – якщо будуть до того прагнути. Це не трапиться під час цієї кримінально-олігархічної влади, але це не зупинити. Україна буде демократичною, європейською та вільною від олігархів і злочинців.

  Оригінал тексту

  Теги : Президент СБУ громадянство саша боровик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів