Пригоди бравого солдата Щура

  27 Серпня, 2015 14:24
  День 28-й

  4:30 підйом
  Шукаю причину, щоб не піти. Але почуваюся ок. Причини нема. Боюсь, щоб не йшли пішки. Підходимо до вокзалу. Зараз все вирішиться. Повернемо наліво – йдемо пішки. Прямо – на потязі. Підходимо до цього повороту і ... Хуууууух... На потязі. Таке полегшення!!!

  Коли приїхали, то на полігон йдемо лісом. Щось типу патруля. Спочатку шукали засідку. А потім самі влаштовували. Пили каву натуральну. Розвели вогонь. Заварили каву. Мені налили в моє горнятко. Я з'їв мураху і запив кавою. Смачно, до речі. Кисленька хрумка мураха і солодка міцна кава. 
  Головне, щоб вона не вкусила за язик.

   

  Інструктор.
  У нас той же інструктор, що і вчора. Шалений мужик. Що не слово – то перл. Ось пару:
  1. Якщо вас вб'ють – шкода, але в принципі мені по₴&й (про те, що ми маємо навчитись за 1 секунду робити прицільний постріл, інакше – всьо). 
  2. На кожен пряник знайдеться свій вазелін. 
  3. Одягайте гетри. Вони високі і виводять вологу. Правда коли ви знімете штани, ви виглядаєте, як під₴&@ас в траурі.

  Приїхала знімальна група. Знімали, як ми стріляємо. Приїхали з квадрокоптером.

   

  Одна з сьогоднішніх вправ – стріляння по мішені і йти вперед. Відстань до мішені – 15 м. Я вкурсі, що звучить не дуже вражаюче. "15 м – тю. Та я з такої відстані сходу і т. д." Але ви якось самі спробуйте йти і стріляти. Навіть з 10 м. 
  Перша спроба – мій розліт куль на мішені – на площі десь 20 на 20 см. Пару годин роботи, крутих підказок від інструктора – ось це відчуття блаженства – і кулі вміщаються на площі 5 на 5 см. П'ять на п'ять!!! І це з моїм то зором!!! 
  Як казав інструктор "ви буде йти і крила не буть складась". Десь так воно і було.

   

  З полігону повертались вантажівкою. Мали йти пішки знову, але добрий товариш прапорщик дозволив просто відтиснутись від землі по 150 разів. Тепер я йому винен. Сьогодні має бути 50 разів. Втомлений страшно. На вечерю не ходив. Якось не хочеться. Надто втомлений.

  Добраніч

  Оригінал тексту

  Теги : АТО військові навчання мобілізація призовники
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів