Пригоди бравого солдата Щура

  14 Серпня, 2015 17:17
  День 14-й

  Сьогодні приїжджало Громадське. Писали інтерв'ю з Олегом Мікацом. 

  Говорили серед іншого про те, що солдатам на навчанні потрібні два комплекти форми. Він сказав, що не може дати два комплекти, бо за нормами – 1 комплект раз на півроку. Якщо дасть більше (навіть якщо два комплекти одразу на рік), то це вже порушення і причина для службових перевірок і всякого такого.

  Того, хто придумав цю норму, треба одягнути в його бріоні на півроку і змусити ввечері його прати, ніч сушити, щоб зранку знову можна було одягнути. Або ходити весь тиждень і старатись не звертати увагу на сморід. Ясно, що хто має гроші – купує собі другу форму сам. А хто не має? Ну то таке. Може перепишуть норми. 

  І ще – дякую громадському, що привезли журнали. Вони вже пройшли тут багато рук. Читати хоче багато солдатів. 

  Штани
  Штани відніс у майстерню. Виявилось, що вона тут є. Ремонтують українську форму безкоштовно. Заніс о 14-й, забрав о 17-й. Зашито ідеально. Приємна жіночка у майстерні (забув спитати ім'я) розповіла, що штани з такою проблемою, як у мене (діркою між ногами) їй приносять найчастіше.

  Кімната
  А ще я вам сфотографував кімнату, в якій ми живемо, тумбочку, в яких наші речі, і табуретку, на якій наші речі лежать. 

  А ще є подушка. На якій грибок. Який не видно на чорній подушці, але добре видно на білій наволочці. Подушка набита чимось типу обрізків товстої тканини. Це на дотик. Чим насправді – не знаю. 

  Вечеря: знову черга

  Прийшли о 19:31 під їдальню, я сів їсти 19:58. Стояв десь ближче до кінця роти. Вийшов з їдальні о 20:13. Поговорив з черговими. Вони кажуть, що, коли всі роти приходять їсти в їдальню, то найважче уникнути черги. Черги немає, коли якась рота їсть на полігоні між стрільбами. Тоді легше. 

  Фінанси
  Нам тут почали видавати і оформляти картки зарплатні. 
  Але ніхто толком не може пояснити, кому і скільки заплатять. Ситуацію ускладнює те, що багато хто пробув кілька днів (як я) на одному полігоні, а потім потрапив у Десну. 
  Чи може хтось або пояснити в коментарях, або скинути, де вже пояснено, скільки мають платити мобілізованому за один день? (Чи місяць).
  Дякую. 

  Це все. Завтра підйом о 4-й ранку. Спішу лягти спати. 
  Добраніч

  Прочитано офіцером по роботі з особовим складом (прізвище приховано) Деснянського гарнізону. До публікації дозволено.

  Оригінал тексту

  Теги : картки форма мобілізація призовники Олег Мікац
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів